Štítky: fotoreportáž

Amed- rušná vesnička na severovýchodě Bali

Rybářská vesnice Amed je čím dál populárnější turistickou destinací ostrova Bali. Tato oblast převzala své jméno od jedné ze sedmi zde se nacházejících vesnic- Amed, Jemeluk, Bunutan, Lipah, Selang, Banyuning a Aas. Na své si zde přijdou zejména milovníci scuba a freedivingu, jogíni a ,,backpackeři”. Co podniknout v Amedu? Každé ráno si můžete dopřát procházku […]

Bez komentářů Číst dál »

UBUD- navštivte nejzajímavější místa během jediného dne

Město Ubud, které je považováno za kulturní i duchovní centrum celého ostrova Bali, se kromě výborných restaurací, jóga center či galerií, může pochlubit také výbornou lokací. Během jediného dne můžete v okolí Ubudu navštívit rýžové terasy s dechberoucími vyhlídkami, kávové plantáže, kouzelné posvátné hinduistické lázně či prastaré hrobky královské rodiny.   Na cestu se vydáváme […]

4 komentáře Číst dál »

Ostrov Flores. Chcete být jediní turisti na ostrově s dvěma miliony obyvatel?

Jezera ještě jednou, když jsou teda tak slavný.

Ostrov Flores je z Bali coby kamenem dohodil a je nezasaženej turismem. To má svoje výhody i nevýhody. Na dovolenku na pláži pro pohodlný zadečky to není. Je to dobrodrůžo, ale bezpečný a dobrej hotel se tam taky najde.

1 Komentář Číst dál »

20 šílených věcí, které uvidíte jen na ulicích Džakarty (Jakarta)

Přes ulici přecházet jen na přechodu, na kole jezdit jen s helmou, v restauraci povinně záchod pro pány, dámy a obsluhu zvlášť… To je jen pár z mnoha pravidel, která máme v Česku. Chcete se podívat, jak to vypadá bez pravidel? Tak to se podívejte do Džakarty (Jakarty).

11 komentářů Číst dál »

Smrtelně nebezpečné cesty do školy. Fotky dětí z Indonésie

Taky se Vám někdy jako dítěti nechtělo do školy? A nebo dítě ještě jste a musíte do školy, i když se Vám nechce? Podívejte se na fotografie z Indonésie: jakou cestou jsou děti ochotné ujít, jen aby se dostaly ke vzdělání?

Bez komentářů Číst dál »

25 fotografií, po jejichž shlédnutí budete chtít navštívit Indonésii

Není nic normálnějšího, než jet na dovolenou do Chorvatska, Tunisu nebo Egypta. Když to ale pojmete trochu jinak a navštívíte místo toho zemi, jako je Indonésie…

3 komentáře Číst dál »

Nejlepší plážové kluby na Bali. Dáte si drink?

Už je tomu dlouho, co jsme Vás potěšili nějakými pořádnými fotkami jak z časopisů. Podobných fotografií můžete nafotit na Bali spousty, mimo jiné i v plážových klubech.

1 Komentář Číst dál »

Staré fotky z Bali. Nahoře bez

Skupiny holek nahoře bez, koňské povozy, ulovený tygr, ulice Jalan Legian bez domů, pláž Kuta bez lidí… To všechno se opravdu dělo na Bali, jen už je to pár let.

3 komentáře Číst dál »

Vězení na Bali. Kerobokan prison – mříže na tropickém ostrově. Fotoreportáž

Hala mezi celami slouží jako společenská místnost

Ozval se nám Tomáš. Čech, který se dívá na Bali jinýma očima. Očima přes mříže vězení. Jaké je vězení na tropickém ostrově Bali?

7 komentářů Číst dál »

Západní Timor. Fotoreportáž

Příjezd na Timor, hlavně bezpečně, dětský sedačky, bezpečnostní pásy a tak. Já jsem ten nejvíc vpravo.

Západní Timor je jedno z nejúžasnějších dobrodružných míst, které jsme viděli v Indonésii. Prohlédněte si fotografie z týdenního výletu z Bali do západního Timoru.

6 komentářů Číst dál »