Postřehy a zážitky

Nejlepší plážové kluby na Bali. Dáte si drink?

Už je tomu dlouho, co jsme Vás potěšili nějakými pořádnými fotkami jak z časopisů. Podobných fotografií můžete nafotit na Bali spousty, mimo jiné i v plážových klubech.

Dali byste si osvěžující míchaný nápoj s deštníčkem a ovocem? Tak takový drink si nejlíp vychutnáte v jednom z plážových klubů na Bali. Mrkněte na fotky a doražte na drink při západu slunce.

Pláž Karma Bali - Soukromá zastrčená pláž (dříve pláž Nammos)

Klub na pláži Karma – Karma Beach Bali – soukromá zastrčená pláž (dříve pláž Nammos). Nebojte, dostanete se sem i bez vstupného a můžete pít vlastní vodu. Samozřejmě pak  nemůžete ležet na lehátkách, která patří k restauraci a večírek si taky neužijete.

 

Plážový klub Potato Head - Známé živé koncerty a večírky. Klub Potato Head je hodně slavný a i když je velmi drahý, chodí se sem podívat i turisté-Indonésané, "aby viděli ten super slavnej klub."

Plážový klub Potato Head – proslavené živé koncerty a večírky. Klub Potato Head je hodně slavný a i když je velmi drahý, chodí se sem podívat i turisté-Indonésané, „aby viděli ten super slavnej klub.“

 

Finn’s Beach Club - vodní sporty pro každého.

Finn’s Beach Club – vodní sporty pro každého.

 

Mozaic Beach Club - Romance and Fine Dining

Mozaic Beach Club – romantika a skvělá večeře.

 

Cocoon Beach Club - tady frčí živé taneční párty.

Cocoon Beach Club – tady frčí živé taneční párty. Často tu tančí opálená těla.

 

Komune Beach Club - A Surfing Spot

Plážový klub v Komune Resortu u pláže Keramas Bali. Klub kolem surfovacího spotu. Světové závody v surfování Oakley Pro byly právě tady.

 

Ku De Ta - The Coolest Kid on the Block

Ku De Ta – sedněte si na pytel nebo kostku na pláži při západu slunce. Západy slunce na pláži Seminyak jsou skoro vždy perfektní, i když písek není zrovna bílý a je tam spousta lidí.

 

El Kabron - Beach Club on a Cliff

El Kabron – plážový klub na útesu.

 

LV8 Beach Club - Chill out

LV8 – plážový klub, restaurace, hotel. Pěkně si odpočiňte.

 

Klapa Beach Lounge - NEW and great for Families

Klapa Beach Lounge – nový a ideální pro rodiny.

 

Royal Bali Beach Club Candidasa - Perfect for something different - See more at: http://www.thebalibible.com/bali/balis-best-beach-clubs#sthash.1pVJk7Ku.dpuf

Royal Bali Beach Club Candidasa – perfektní místo pro trochu jiný přístup, což ostatně celá Candidasa.

 

Lembongan Beach Club (Lembongan) - A short boat ride from Bali - See more at: http://www.thebalibible.com/bali/balis-best-beach-clubs#sthash.1pVJk7Ku.dpuf

Lembongan Beach Club (Lembongan) – dostupný krátkou cestou lodí z Bali. Lembognan je hodně vyklidněné místo.

 

Le Pirate Beach Club (Nusa Ceningan) - Scenic with Crystal clear water - See more at: http://www.thebalibible.com/bali/balis-best-beach-clubs#sthash.1pVJk7Ku.dpuf

Le Pirate Beach Club (Nusa Ceningan) – sem se jede také přes Nusa Lembognan. Čeká Vás zde scenérie s křyšťálově čistou vodou.

 

Líbila se Vám tato malá sbírka správnejch míst na vyražení ven, užívání si pláže a pití koktejlu nebo piva Bintang? Tak se teď třeba podívejte, jestli už si zvykáte žít na Bali.

Štítky: , , , ,

 
Uloženo dne 1.7.2014. Rubrika Postřehy a zážitky. Komentářů: 1.

Autorem článku je Bíbr

Bíbr je digitální nomád. Cestuje a pracuje zároveň. Díky práci na počítači může bydlet kdekoliv na zemi, jen když tam mají internet. Dříve patřil mezi lidi trávící polovinu času v kanceláři, dnes zkouší bydlet na různých místech na zemi. Jeho životní heslo je "teď!"

One Response k “Nejlepší plážové kluby na Bali. Dáte si drink?”

  1. Dne 11.2.2016 at 13:04 Daisy responded with... #

    prosim aktualizovat

Přidejte svůj komentář