Štítky: vízum

Vízum na Bali, do Indonésie. Krátkodobé i dlouhodobé. Jak na to

Vízum pro cestu na Bali na kratší pobyty do 30 dnů vůbec nepotřebujete. Pokud se ale chystáte do Indonésie na dobu delší než 30 dnů, bez víza to nepůjde. V tomto článku se dozvíte aktuální informace o vízech pro pobyty krátké, středně dlouhé v délce dva měsíce, ale i velmi dlouhé, půl roku a víc.

94 komentářů Číst dál »

Vízum na Bali pro Slováky

Pre pobyt v Indonézii si zvolte správne vízum!

Medzi často kladené otázky ohladne pobytu na Bali patrí aj tá aké vízum na Bali. V Indonézii, rovnako ako aj v iných krajinách je imigračná politika nastavená tak, aby podporovala turizmus no zároveň aby si chránila domáci trh. Turistické 30 dňové vízum sa po novom neplatí, no nieje možné ho predĺžiť v Indonézii.

18 komentářů Číst dál »

Vstup do Indonésie bude bez víza! (možná)

Právě dnes byla Indonéským ministrem zahraničí oznámena na tiskové konferenci světu čerstvá novinka. Prý bude v budoucnu možný vstup do Indonésie bez víza pro občany dalších 30-ti zemí – včetně České republiky.

37 komentářů Číst dál »

Čech na Bali falšoval vízum a málem ho zavřeli!

Na Bali máte někdy pocit, že Indonésané mají ve všem takový zmatek, že levá ruka neví co dělá pravá. Na to spoléhal taky Honza, ale šeredně se mu to vymstilo.

8 komentářů Číst dál »

Státem organizovaná korupce na Bali – prodloužení víza na imigračním úřadě

Imigrační úřad na Bali, poblíž letiště Denpasar

Jak jsem už psal v předchozím článku o prodloužení víza na Bali, někteří emigranti označují operace kolem víza za to nejhorší, co je na Bali potkalo. Asi se k nim připojím.

13 komentářů Číst dál »

Vízum do Indonésie, dlouhodobé i krátkodobé

Vízum Indonésie

Na internetu se na mnoha místech dočtete, jak je to s vízy do Indonésie. Pro dlouhodobý pobyt je tu ovšem pár vychytávek, které najdete jen na zahraničních diskuzních fórech a proto je zde uvádíme, hezky pěkně česky. Pro dlouhodobý pobyt na Bali je dobré znát následující praktické informace o vízech do Indonésie.

115 komentářů Číst dál »
Novinky na e-mail

Zadejte svůj e-mail a budu Vám posílat upozornění na nové články a zajímavosti z Bali určené jen pro odběratele.

Váš e-mail: