Štítky: vízum

Vízum na Bali a do Indonésie aktuálně

Existují tři základní typy víz vhodných pro turisty, jež se liší podle délky plánované návštěvy země. Od 10. 3. 2016 jsou pro občany České a Slovenské republiky zrušena vstupní víza při pobytu v Indonésii do 30 dnů, tato víza nelze prodloužit. Kromě 30 denních víz- FREE VISA jsou zde i další dvě možnosti, a to VISA ON ARRIVAL […]

1 Komentář Číst dál »

Vízum na Bali, do Indonésie. Krátkodobé i dlouhodobé. Jak na to

Vízum pro cestu na Bali na kratší pobyty do 30 dnů vůbec nepotřebujete,  respektive máte nárok na tzv. visa free, pro která není potřeba nic zajišťovat, jen mít platný pas, do kterého vám po příletu na Bali/do Indonésie dají razítko. Pokud se ale chystáte do Indonésie na dobu delší než 30 dnů, bez víza to […]

98 Komentáře/ů Číst dál »

Vízum na Bali pro Slováky

Pre pobyt v Indonézii si zvolte správne vízum!

Medzi často kladené otázky ohladne pobytu na Bali patrí aj tá aké vízum na Bali. V Indonézii, rovnako ako aj v iných krajinách je imigračná politika nastavená tak, aby podporovala turizmus no zároveň aby si chránila domáci trh. Turistické 30 dňové vízum sa po novom neplatí, no nieje možné ho predĺžiť v Indonézii.

18 Komentáře/ů Číst dál »

Vstup do Indonésie bude bez víza! (možná)

Právě dnes byla Indonéským ministrem zahraničí oznámena na tiskové konferenci světu čerstvá novinka. Prý bude v budoucnu možný vstup do Indonésie bez víza pro občany dalších 30-ti zemí – včetně České republiky.

37 Komentáře/ů Číst dál »

Čech na Bali falšoval vízum a málem ho zavřeli!

Na Bali máte někdy pocit, že Indonésané mají ve všem takový zmatek, že levá ruka neví co dělá pravá. Na to spoléhal taky Honza, ale šeredně se mu to vymstilo.

8 Komentáře/ů Číst dál »

Státem organizovaná korupce na Bali – prodloužení víza na imigračním úřadě

Imigrační úřad na Bali, poblíž letiště Denpasar

Jak jsem už psal v předchozím článku o prodloužení víza na Bali, někteří emigranti označují operace kolem víza za to nejhorší, co je na Bali potkalo. Asi se k nim připojím.

13 Komentáře/ů Číst dál »

Vízum do Indonésie, dlouhodobé i krátkodobé

Vízum Indonésie

Na internetu se na mnoha místech dočtete, jak je to s vízy do Indonésie. Pro dlouhodobý pobyt je tu ovšem pár vychytávek, které najdete jen na zahraničních diskuzních fórech a proto je zde uvádíme, hezky pěkně česky. Pro dlouhodobý pobyt na Bali je dobré znát následující praktické informace o vízech do Indonésie.

104 Komentáře/ů Číst dál »