Štítky: alkohol

Nejlepší plážové kluby na Bali. Dáte si drink?

Už je tomu dlouho, co jsme Vás potěšili nějakými pořádnými fotkami jak z časopisů. Podobných fotografií můžete nafotit na Bali spousty, mimo jiné i v plážových klubech.

1 Komentář Číst dál »

Ostrovy Gili. Magic mashroom = magické houbičky

Gili Trawangan. Na první pohled tropický ráj, na druhý houbový ráj

Silvestra jsem slavil s kamarády kousek od Bali, na ostrově Gili Trawangan. Potkali jsme tam další kamarády. Jedna má kluka z Francie, který „studuje houbičky.“ Takže jsme šli na kopec a snědli přesně o půlnoci houby.

29 Komentáře/ů Číst dál »

Kuta. Smradlavé město s magnetickou silou

Pláž Kuta

Kdo byl na Bali, aspoň jednou se určitě podíval do Kuty. Kuta je město u moře se skvělými vlnami na surfování, smradem z aut a motorek a nočním životem na diskotékách.

8 Komentáře/ů Číst dál »

Nepříjemní plážoví „borci“ na Bali

Surf boreček Bali, Kuta

Samozřejmě, že na Bali nenarazíte jen na samé skvělé věci. Sem tam se objeví něco, co vám prostě vadí. Mě osobně vytáčí nepříjemní hošánci vyskytující se kolem půjčování surfů a vůbec surfování.

5 Komentáře/ů Číst dál »

Pití alkoholu v Indonésii. Kolik co stojí a na co si dát pozor

Pivo Bintang, Bali, Kuta

Alkohol není v Indonésii běžnou součástí života, jako je tomu v Evropě. Alkohol se tu pije jen v turistických místech a pár velkých městech. Neexistuje tu nic jako hospoda, kde se třeba ani nevaří, a kam přijdete a dostanete pivo. Alkohol je v téhle zemi jedna z mála věcí, která je i pro našince poměrně […]

21 Komentáře/ů Číst dál »