Dobrodružný trip na Bali

Připravili jsme unikátní dvoutýdenní trip na Bali pro nás mladé dobrodruhy, který je plný dobrodružství, relaxu, zábavy s partou fajn lidí. Čekají tě nová přátelství na celý život. Už se nemůžeme dočkat až se k nám přidáš. Čti dál…

Chceš se seznámit s partou stejně naladěných lidí?

Chceš zažít nezapomenutelné dva týdny na druhé straně světa?

Neuvěřitelné zážitky na vyhlášeném Bali, ale trošku jinak?

Chceš poznat hodně, ale za málo peněz?

Pak je pro tebe trip na Bali jako stvořený. Zažiješ neuvěřitelné dny nabité aktivitou a zábavou, doplněné o poznávání místní kultury s Češkou, která na Bali dlouhodobě žije. Jak jinak poznat místní kulturu než s člověk, který se rozhodl na Bali přestěhovat? Spojili jsme se s CK Go2 a využili jsme jejich znalosti a také fajn lidi, abychom měli jistotu, že o zážitky fakt nouze nebude.

Jsme parta cestovatelů, která pod CK Go2 pořádá tento neuvěřitelný trip. Více info o nás zde. Pracujeme s CK Go2, píšeme články, fotíme a připravujeme dobrodružné tripy. Líbí se nám koncept cestování a poznávání země s člověkem, který v destinaci na stálo žije. Užijeme si neuvěřitelný trip, o všechno bude postaráno a navíc za málo peněz. :)))

Možná je Bali tvým snem už dlouho, ale zatím jsi neměl příležitost tam zajet. Nebo se ti nechce jet nikam sám. Možná tě Bali láká, ale nechceš se mačkat s turisty jako na Karláku. Možná jsi dlouho na cestách a chceš si na dva týdny oddechnout, poznat nové lidi, vyčistit si hlavu a prostě nic neřešit. Máme pro tebe řešení…

 • Co kdybys poznal skvělou partu stejně naladěných lidí, se kterou můžeš být v kontaktu i po tripu?
 • Co kdybys na dva týdny zažil neuvěřitelná dobrodružství na Bali na nejkrásnějších (i těch méně známých) místech na Bali?
 • Co kdybychom zařadili aktivitu, na kterou jsi dosud neměl koule a ostatní ji chtějí také zažít?
 • Co kdybys zažil naprostý veget v kombinaci s objevováním?

Co všechno pro tebe máme?

Unikátní trip s programem pro mladé cestovatele, který s námi pojede Češka žijící přímo na Bali. Tvoříme partu a přátelství, které přetrvá! V tom se trip liší od jiných. Ať už jsi single cestovatel, v páru nebo s partou přátel, všichni jsou vítáni. Chceme vytvořit komunitu cestovatelů, kteří se nadšeně přidají na další tripy. Máme jich celkem sedm. Společně poznáme ty nejkrásnější kouty světa, posdílíme itineráře, zážitky a zažijeme nová dobrodružství společně!

K tomu jsme vytvořili i dobrodružný klub Goučko, který je pro všechny zdarma. Stačí se přihlásit a sdílet itineráře, fotky, zážitky, tipy na málo turistická místa a další. Dozvědět se info o zemích a přečíst si zajímavé články. Díky geolokaci si můžeš najít českého parťáka k dalšímu zážitku, který se pohybuje přímo v dané zemi a načerpat informace pro tvé další cesty. Klub nás bude držet pohromadě před tripem i po tripu. Žádná další facebooková skupina!!! Vše na jednom místě ať už jsi kdekoliv. Odkaz na klub Goučko najdeš zde >>>

Ubytovaní budeme v pohodlných hotelech se soukromou koupelnou. Každý den na nás bude čekat typická balijská snídaně (zahrnuto v ceně). Na jídlo zajdeme do lokálních podniků a protáhneme tak naše chuťové buňky na maximum (není zahrnuto v ceně, ale jídlo není drahé). Transfery a všechno další budeme mít zařízené. Všechno tohle jsme dali do jednoho v tomto unikátním tripu. Nudit se zaručeně nebudeme!

Kolik tě to bude stát?

Cena celého tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky. Můžeme ti pomoci i s letenkou z jakékoliv části světa. Z ČR se cena zpáteční letenky pohybuje okolo 17 000 Kč. Termíny máme naplánované dvakrát ročně od 1. listopadu 2020 a od 1. března 2021 na 14 dní. Na Bali je skvělé počasí, není tam nacpáno a ceny jsou pro nás tak akorát.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

 • 1.11.-14.11.2020 VOLNO
 • 1.3.-14.3.2020 VOLNO
 • 1.11.-14.11.2021 VOLNO

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

POZOR: Go2 má akci COVID FIRST MINUTE, tzn. že teďka zaplatíš jenom rez. poplatek 490 Kč a pak postupně až se bude blížit trip.

Jaký bude program tripu na Bali?

Den 1-2 Let do Indonésie, skok do bazénu po příletu na Bali

#Indonésie #Bali #párty-přes-půl-světa #HomestayBali

Na letišti tě vyzvedne Češka, která je na Bali jako doma. Následuje přesun do lokálního homestaye. Čas na první studený drink v některém z místních barů je tady! Neusínající zábava, kluby a celková dynamika balijské kultury tě zcela pohltí už první den!!

Den 3 Nasávání kultury plnými doušky – centrum Ubud

#Ubud #Tegallalang #mega-houpačky #TirtaEmpul #balijské-rituály #GunungKawi #cibetková-káva #nejlepší-SPA #relaxace

Pro poznání skutečného Bali není lepší místo než duchovní Ubud – kulturní centrum, kde nalezneme vše, co dělá balijskou kulturu jedinečnou. Ubud je duchovní a spirituální místo na Bali. Vyzkoušíme si meditovat. 😇

Projdeme si rýžová pole Tegallalang, kde se zhoupneme na jedné z místních mega houpaček – prakticky se proletíme nad terasovitými poli! Pak se s místními vydáme k jednomu z nejdůležitějších chrámů Tirta Empul, kam se z celého Bali sjíždějí poutníci ke koupeli v místních svatých pramenech. Rituál si vyzkoušíme! 🙏 🙏

Sestoupíme do údolí Gunung Kawi – pohřebiště balijských panovníků. Dáme si kokos a užijeme si klid údolí uprostřed rýžových polí. Navštívíme čajové a kávové plantáže a ochutnáme slavnou cibetkovou kávu. 

K večeru zapadneme do některého z proslavených SPA center a oddáme se balijské masáži, manikúře či květinové koupeli. Zavítáme na místní tržnici, zastavíme se v lokálních café, restauracích a barech lákajících různorodostí jídel i drinků…noc je ještě mladá!

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

DEN 4 Výstup na vrchol sopky Batur

#sopkaBatur #snídaně-na-sopce #sopečné-scenérie #opičí-park #CampuhanRidgeWalk #Ubud-zábava #jóga-na-bali

Dnes si dáme do těla a vyzkoušíme jeden z balijských TOP výšlapůvrchol sopky Batur! Po rozpuštění ranní mlhy vycházejícím sluncem spatříme z vrcholu sopky dramatické okolí krajiny a další dva vulkány Gunung Agung a Rinjani. Dohlédneme také na jezero Donau Batur. Ke snídani si dáme čaj a vajíčka uvařená v horké sopečné páře. Čeká nás procházka kolem kráteru a šup zpátky do Ubudu.

Odpoledne zaskočíme do Opičího parku, vyzkoušíme hodiny jógy v některém centru a nebo si projdeme autentickou stezku Campuhan Ridge Walk s osvěžujícím kokosem a kávou na konci. Vyrazit můžeme i mezi rýžová pole na kolech. Po západu slunce vyzkoušíme další z barů či klubu.

Den 5 Horská oblast Sidemen 

#TukadCepung #horské-bali #Sidemen #rýžová-pole #nedotčená-příroda #jóga #meditace

Vzhůru na sever do horské oblasti Sidemen! Cestou balijským venkovem spatříme tradiční vesničky a další mini-rýžová políčka. Zastavíme se u vodopádu Tukad Cepung, pod který rozhodně musíme skočit a zaplavat si – GoPro s sebou.

Po živém a neutuchajícím Ubudu je Sidemen místem plným zeleně ukrytý v horách a dosud neobjevený turisty. Čeká nás pěší túra údolím vedoucí mezi rýžovými poli a lokálními vesnicemi. Vše si můžeme projet i na kolech, která jsou zde k dispozici. Máš chuť? Domluvíme se s ostatními…

Večer zakončíme meditací a nebo jógou s výhledem na okolní pohoří (Jsme také spirituální… ). Nezapomeneme ochutnat některé z lokálních specialit v jednom z tradičních warungu. Pozor, pálí!

DEN 6 Sjezd řeky Telaga Waja 

#rafting #TelagaWaja #zábava-na-Bali #místní-speciality #drink-mezi-rýží

Nezapomenutelným a unikátním zážitkem pro celou grupu bude adrenalinový sjezd řeky na raftu. Řeka Telaga Waja vede hlubinami místní džungle a proplouvat budeme mezi místní zelení, zařádíme si na vodních peřejích (kdo z Vás skončí ve vodě?) a osvěžíme se pod vodopády.

V cíli nás bude čekat autentický balijský oběd, který nám připravili místní. Následovat bude návrat do Sidemenu a zasloužený relax v přírodě. 

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

POZOR: Go2 má akci COVID FIRST MINUTE, tzn. že teďka zaplatíš jenom rez. poplatek 490 Kč a pak postupně až se bude blížit trip.

DEN 7-9 Šnorchlování nad korály v Amedu 

#Besakih #TirtaGangga #Amed #šnorchlování #potápění #freediving #USS-Liberty #jóga-na-pláži #brána-do-nebes #Lempuyang

Dnes budeme pokračovat na severovýchod Bali do Amedu – skvělého místa na šnorchlování a potápění. Po cestě zastavíme u chrámu chrámů Besakih, nejdůležitějšího a největšího hinduistického chrámu Bali, kam nás místní vesničané odvezou na motorkách. Navštívíme i královské lázně Tirtagangga a park s exotickými rostlinami. Ubytování nedaleko pláže.

V Amedu se vydáme šnorchlovat či potápět nad podmořskými korály hned u pobřeží. Ideální i pro úplné začátečníky. Ti dobrodružnější z Vás se mohou oddat freedivingu s místními instruktory. Potápět se dá i k vraku lodi USS Liberty nebo dále podél severního pobřeží k japonskému vraku.

Holky, toužíte-li po snědém opálení, pak se můžete po celý den slunit na jedné z místních pláží či si zacvičit jógu v místním jogínském centru. Můžeme si i zameditovat. Kdo je pro?

Čeká nás také jedno z nejznámějších míst na Bali – chrám Lempuyang a jeho slavná Brána do nebes (Gate to Heaven) s výhledem na sopku Agung. Zdoláme tisíce schodů, pěkně se zapotíme, ale spatříme ostrov z jiné perspektivy. Výhled do okolí z horního chrámu, odkud jsou vidět sopky Agung a Batur. Za dobrého počasí i sousední Lombok. Další zářez pro tvůj již plně nabitý Instagram. Večeře a drink při západu slunce v jednom z přímořských barů je posléze odměna za zdolané schody!

DEN 10-11 Bohémská trendy čtvrť Canggu

#Canggu #zahrady-Ujung #Kusamba #těžba-soli #surfování #MMA #Box #TanahLot #pláže

Přesun na západní pobřeží do bohémské čtvrti Canggu mezi nomády z celého světa. Po cestě navštívíme málo navštěvované, ale jedinečné vodní zahrady Ujung.  Zastavíme se na skok v Kusambě, kde uvidíme jak se těží mořská sůl v zdejších podmínkách. 

Canggu je moderní část Bali, kde se schází mladí. Čtvrť plná energie a života, kde je mnoho příjemných kaváren a restaurací. Hemží se to tu i světoznámými podniky a bary. Ubytování bude zajištěno v jednom z mnoha stylových hostelů ve čtvrti.

Můžeme si vyzkoušet lekce surfování, vlny v této oblasti jsou ideální jak pro pokročilé, tak začátečníky. Kdo se hlásí?

Jestli jsi fanda MMA nebo boxu, pak se v jednom ze zdejších sport centrech můžeš zcela zničit, a pak na pláži doplnit energii čerstvým kokosem. Holky, nezapomeňte na SPA salóny – v Canggu naleznete skutečné odborníky.

Pokud tě budou i nadále lákat památky, pak se můžeme vydat za odlivu k úchvatnému Tanah Lot, chrámu postaveném u pobřeží. Nebo si půjčíme místní skútr a sami vyrazíme podél pobřeží nebo do vnitrozemí! Domluvíme se s celou partou na místě, jak se kdo bude cítit!

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

POZOR: Go2 má akci COVID FIRST MINUTE, tzn. že teďka zaplatíš jenom rez. poplatek 490 Kč a pak postupně až 2 měsíce před odletem.

DEN 12 Plavba lodí Black Pearl s piráty

#plavba-lodí #černá-perla #den-s-piráty #chrámUluwatu #koupání-na-širém-moři #BBQ-na-pláži

Dopolední volno můžeš využít k surfingu, boxu, vysedávání na pláži nebo zapadnout do jedné z mnoha úžasných kaváren v Canggu. 

Odpoledne se vydáme na závěrečnou akci. Pojedeme do přístavu Jimbaran, kde navštívíme místní rybí trh, který je jen pro silné nosy! Gastro nadšenci mohou ochutnávat přímo na místě. 

Na pláži si dáme lokální pivo a počkáme, až posádka z Black Pearl připraví loď k vyplutí. Zkontrolovat loď, plachty, pádla a raz, dva, tři – připraveni? Vyplouváme! S drinkem v ruce a opravdovým pirátem po boku se budeme plavit podél poloostrova Bukit a chrámu Uluwatu. 

Abychom si užili nezapomenutelnou plavbu se západem slunce nad širým mořem, potřebujete jenom plavky, šnorchly a dobrou náladu s sebou. Skákat do vody – povoleno! Ale pozor, musíte zpět na palubu, abychom nepřišli o večeři mořských darů přímo na pláži.

Fotku Black Pearl dodáme po prvním tripu.

DEN 13 Poslední den v Canggu a odlet

Rozloučení s Bali. V návaznosti na čas odletu každého z nás přesun na letiště v Denpasar a odlet. Pobyt na Bali si můžeš fakultativně prodloužit.

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

POZOR: Go2 má akci COVID FIRST MINUTE, tzn. že teďka zaplatíš jenom rez. poplatek 490 Kč a pak postupně až se bude blížit trip.

Tak ještě pro připomenutí! Co všechno máš v TRIPU NA BALI zahrnuto?

 • 14 dní nabitého programu s partou stejně naladěných mladých lidí (celý program popsán výše)
 • ubytování v místních homestay a v hotelech se snídaní
 • služby místního českého guide
 • rafting na řece Telaga Waja
 • ranní výstup na oblíbenou sopku Batur
 • plavba lodí Black Pearl včetně večeře
 • zákonné pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.
 • Více info na stránkách CK Go2 zde (pod jménem Bali aktivně pro mladé)

Co není zahrnuto v ceně:

 • ostatní doprava (taxi, trajekty, MHD, apod.)
 • obědy a večeře (mimo program)
 • příplatek za soukromý pokoj (nutno doobjednat při přihlášení)
 • fakultativní aktivity a vstupenky na atrakce (i pokud vyplývají přímo z programu)
 • poplatky a vstupy do místních chrámů a památek v rámci programu (cca 400,-Kč/osoba/trip)
 • pojištění léčebných výloh a stornovacích poplatků (již od 990 Kč), pokud máš zájem
 • osobní náklady

Zájezd je pořádán pod záštitou CK Go2. CK Go2 vlastní všechny licence a povolení a zpracovává všechny soukromé údaje účastníků dle zákona. Více info o všeobecných podmínkách a další informace k zájezdu jsou zde.

< Cena tripu je pouze 15 900 Kč bez letenky >

Necháš si TRIP NA BALI ujít?

<<< Přihlásit se nezávazně můžeš zde >>>

POZOR: Go2 má akci COVID FIRST MINUTE, tzn. že teďka zaplatíš jenom rez. poplatek 490 Kč a pak postupně až před tripem.