Štítky: ubytování

Kde najít pokoje k pronájmu v luxusních vilách na Bali?

Pokud nemáte po kapsách tisíce dolarů a přesto si chcete užívat luxusní bydlení ve vile s bazénem na Bali, nevěšte hlavu, má to snadné řešení. Na Bali jezdí spousta lidí a hodně z nich jsou mladí lidé, kteří si pronajímají vilu ve skupinkách. Jak se k nim přidat a kde je najít? Dozvíte se v […]

6 komentářů Číst dál »

7 oblíbených oblastí pro bydlení na Bali. Popsáno realitním specialistou

Může se zdát, že celé jižní Bali je jedno velké město. Je to matoucí, protože jižní část ostrova se skládá z několika měst. Hranice mezi městy však ze silnice nepoznáte, jelikož Indonésané rádi bydlí u hlavních cest, aby toho více prodali (téměř každý něco prodává). Za neprůhlednými řadami domů se pasou krávy a sklízí rýže.

10 komentářů Číst dál »

Jak bydlí průměrní Balijci

Hlavní ulice kousek od domu

Když mají plat čtyři tisíce korun měsíčně, tak jak lidé na Bali bydlí? Nahlédněte spolu se mnou do soukromí Balijců a prohlédněte si bydlení za 1550 korun měsíčně.

8 komentářů Číst dál »

Sanur. Ospalé chrápání?

Kuchání ryby

Sanur je taková lepší alternativa balijské Kuty. Je to také město, ale o hodně čistší. Voda je tu bez vln, protože vlny se rozbíjejí o útes vzdálený 500 metrů od pobřeží. To vytváří kolem pláže velkou plochu klidné vody.

9 komentářů Číst dál »

Ceny pronájmů domů v Indonésii, Bali, Canggu

Dům k pronájmu Indonésie Bali Canggu

Protože jsme v Indonésii na pár měsíců, jedna z variant jak bydlet je dlouhodobý pronájem domu. Jeden den jsme objeli pár domů v oblasti Canggu na Bali a zde sledujte výsledek naší cesty.

15 komentářů Číst dál »

Ceny ubytování na Bali

Byt na Bali, Kuta, Petr spí v posteli :)

Ceny ubytování na Bali v Indonésii začínají na pár korunách a končí na mnoha tisících za jednu noc. Vybrat si zde může zhýčkaný německý turista, majitel jachty i baťůžkář s velmi malým rozpočtem.

17 komentářů Číst dál »
Novinky na e-mail

Zadejte svůj e-mail a budu Vám posílat upozornění na nové články a zajímavosti z Bali určené jen pro odběratele.

Váš e-mail: