za 30 Kč na den

Úvodní stránka Fóra Bali za 30 Kč na den

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jaroslav Sirotek a poslední změna proběhla před 9 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #35080 Odpovědět
    Jaroslav Sirotek
    Host

    Zdravím, na Aktuálně.cz vyšel článek Petra Hindricha, kde uvádí doslova:“.. a žil jsem z našetřených peněz jako místňáci v balinéské rodině s rozpočtem 30 korun na den.“ Znáte jej? Je vůbec možné, aby Evropan tam vyžil, byť i v rodině za 30Kč/den ?? Díky J.

    #35109 Odpovědět
    Bíbr
    Host

    Dobrý den, Petra znám, ale ten článek ne, můžete sem vložit odkaz?

    Jinak teoreticky to možné je. Můžete se zkamarádit s místními a pak u nich bydlet a dávat jim jen pár korun měsíčně, jíst jen rýži se zeleninou a kuřecí maso jen v neděli. Nebudete mít zdravotní pojištění ani peníze na cokoliv jiného, než základní jídlo. Nebudete mít ani motorku, takže se nikam nedostanete. Na dopravu každý den někam jezdit mít taky nebudete.

    Vlastně ne, nejde to, protože si musíte zaplatit vízum. To tam asi započítané není.

    Ten článek jsem nečetl. Asi jsou tím myšlené jen výdaje na jídlo a bydlení měl u rodiny zdarma. Čili jak říkám – pokud Vám stačí jíst rýži se zeleninou a maso jen svátečně, tak se opravdu dá jíst za 30 korun denně.

    Já si rád dávám ovoce a džusy a mám rád pestrou stravu, takže utratím za jídlo několikanásobně víc. Taky ovšem jím v restauracích a nevařím si.

    #35194 Odpovědět
    Jaroslav Sirotek
    Host

    Díky za podrobnou odpověď, vyšlo to na Centrum.cz – Aktuálně.cz včera pod tímto odkazem. Český surfař si užíval na Bali. Teď tu zachraňuje planetu

    Měl školy, uměl jazyky, měl peníze a užíval si ráje na Bali. Opravdové štěstí ale poznal, až když začal pomáhat chudým a starat se budoucnost naší planety.

    Magazín – 21. 4. 8:50

    Zdraví Jarda

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
Odpověď na: za 30 Kč na den
Osobní informace: