Ahoj, cestujeme na Bali 16.8, bohužel máme asistenci partnerské CK v AJ, jenže a

Úvodní stránka Fóra Bali Ahoj, cestujeme na Bali 16.8, bohužel máme asistenci partnerské CK v AJ, jenže a

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Ján Cibík a poslední změna proběhla před 8 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #40500 Odpovědět
    Gabriela
    Host

    Ahoj, cestujeme na Bali 16.8, bohužel máme asistenci partnerské CK v AJ, jenže angličtina není můj kamarád, neznáte náhodou českého průvodce, který na Bali případně žije a byl by ochotny s námi výlety absolvovat? Moc děkuji za odpověď. Gabriela

    #40503 Odpovědět
    Bíbr
    Správce

    Ahoj Gábino, zkusila jsi napsat Filipovi?
    http://www.zivotnabali.cz/reklama/vylety-bali-filip-pruvodce/

    #40511 Odpovědět
    Gabriela
    Host

    Ano, ale nereaguje

    #40512 Odpovědět
    Martin
    Host

    Ahoj, jak již psala manželka, tak Filip bohužel nezareagoval na můj dotaz, který jsem pokládal z této stránky. Zkusil jsem to tedy dneska ještě jednou a doufám, že nám co nejdříve odpoví. Máme o jeho služby veliký zájem.)

    #40521 Odpovědět
    Bíbr
    Host

    Aha, asi toho má moc. Tak snad Vám napíše.

    #40527 Odpovědět
    Gabriela
    Host

    A prosím, nemáte na něj náhodou telefon, nebo jiný kontakt? Třeba tady nechodí až tak často a my musíme nejlépe dnes dořešit výlety, zdali si je brát přes cestovku, nebo můžeme přes něj. Cestovka na nás dost tlačí … Moc děkuji za rychlé reakce, jste tady skvělí!

    #40549 Odpovědět
    Bíbr
    Host

    Vzkazy odsud mu chodí na e-mail a pokud nereaguje, tak asi nestihá nebo má jiný důvod, takže bohužel…

    #40695 Odpovědět
    Gabriela
    Host

    To me moc mrzi, ze nam nereaguje :/

    #40827 Odpovědět
    Ján Cibík
    Host

    Dobrý deň,

    p. Gabriela napíšte mi na janko.cibik@gmail.com, ja vám dám kontakt na Filipovho šoféra a taktiež sprievodcu po ostrove. Vozil nás celú dovolenku a miera spokojnosti je nadštandard.

    Pekný deň,

    Ján

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
Odpověď na: Ahoj, cestujeme na Bali 16.8, bohužel máme asistenci partnerské CK v AJ, jenže a
Osobní informace: