Ahoj, chci se zeptat, jestli lze na Bali z bankomatů vybírat Master Card kartou a zdali se stále při odletu z Bali platí jakási odletová daň (případně kolik to je).
Díky moc 🙂
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
binance referencní bonus k Období na Bali, aneb přišlo létoYour point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.
Nejnovější komentáře