vízum

Úvodní stránka Fóra Bali vízum

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bíbr a poslední změna proběhla před 9 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13922 Odpovědět
    Lenka
    Host

    ahoj,
    chystáme se žádat o vízum na 60 dní…budeme na Bali ale téměř tři měsíce..četla jsem tipy, jak se to dělá..napsat si itinerář cesty apod…ale…je potřeba při žádost mít kromě zpáteční letenky na bali i právě nějakou letenku na dobu, kdy v itineráři tvrdím, že budu třeba 3 týdny v Thajsku nebo jak tohle udělat? díky za radu

    #13924 Odpovědět
    Bibr
    Host

    Ahoj, stačí zpáteční letenka.

    #13956 Odpovědět
    Lenka
    Host

    díky moc

    #18674 Odpovědět
    Eva
    Host

    Ahoj,
    mám také dotaz ohledně víza, doufám že nevadí že to píšu sem:)

    Potřebuji vízum na 61 dní a nevím jakým způsobem to bude jednodušší. Žádat si o 60ti denní vízum – s itinerářem podle vašeho návodu s cestováním po asii a že na poslední den se vracím do indonésie na odlet zpět do čech / nebo přepsat si v letence datum o jeden den.

    Na místě si prodloužit vízum o dalších 30 dní … nebo jsem četla na nějakých stránkách o 7mi denním vízu, ale nevím jestli to opravdu existuje. Nebo si nechat jen to 60ti denní a ten jeden den při odletu zaplatit pokutu za zdržení, ale nevím jestli mi nehrozí i něco dalšího – jak moc přísně se to řeší.

    Budu vděčná za rady, tipy, zkušenosti 🙂

    #18694 Odpovědět
    Bíbr
    Správce

    Ahoj Evo, píšeš to na správné místo 🙂

    V tomhle případě bych být tebou nic neřešil a na letišti zaplatil pokutu za překročení víza. Pokuta by měla být 200t. IDR za den, takže asi 350 korun. To je levnější než prodloužení víza. A pokutu ti dokonce může úředník prominout, když bude mít dobrou náladu, i když na tohle bych nespoléhal, spíš naopak.

    Pokud nepřekročíš vízum o déle než 60 dní, tak je to jen na pokutu. Kdybys překročila o víc, tak už může jít o vězení.

    #18720 Odpovědět
    Eva
    Host

    Tak jo, to jsem potřebovala vědět – že nebudu vyhoštěna:) zkusím se na pana úředníka mile usmívat s třeba to projde 😀

    A prosím při té žádosti o vízum? Dostanu 60ti denní když mám podle letenky 61?

    #18723 Odpovědět
    Bíbr
    Správce

    Photoshop 😀

    #18729 Odpovědět
    Eva
    Host

    OK 😀 😀 díky moc:) hezký zbytek dne

    #28459 Odpovědět
    Veronika
    Host

    Ahoj, zajímalo by mě jestli je situace s prodluzovanim viz na úřadu v Denpasaru stale stejna jako v článku z roku 2012. Konkretne zda je to stale problém, je potřeba kopie pasu a zpáteční letenky atd? mam vizum po priletu na 30dni. tohle vizum muzu tedy nechat 4x prodloužit? jsem z toho zmatena, zde jsem totiž nasla jiné informace nez z doslechu od známých.

    #28462 Odpovědět
    Bíbr
    Host

    Ahoj, vízum na 30 dní šlo oficiálně vždy prodloužit jen jednou o 30 dní a pak to šlo na černo vlastně do nekonečna, protože ti přes agenta vystavili nové vízum on arrival i když jsi nikam nevycestovala. Tohle už teď nejde. Takže jde prodloužit jen jedno. Na tohle vízum máš maximálně 2 měs. (pokud prodloužíš) a pak musíš vycestovat.

    Pro delší pobyt bez nutnosti vycestovat potřebuješ vízum na 60 dní a to si pak prodlužovat. To jde dělat celkem max půl roku, pak musíš vycestovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: vízum
Osobní informace: