hadi?

Úvodní stránka Fóra Bali hadi?

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ZacharyHoolo a poslední změna proběhla před 1 dnem a 18 hodinami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32089 Odpovědět
  DAN
  Host

  Zajmaímalo by mě (zde jsem nic takového nenašel), jestli jsou běžně v přírodě jedovatí hadi a třeba pavouci, zda jde spát venku bez strachu z pokousání apod.

  Díky Dan

  #32096 Odpovědět
  Bíbr
  Správce

  Na Bali se venku nespí. Ubytování je tak levné, že to nemá smysl. V tom vedru tě taky ani moc nenapadne, že by bylo fajn stanovat. I když ve vyšších polohách je někdy i docela chladno.

  Ale ani nevím, jestli je stanování povolené.

  Hadi a pavouci občas jsou. Sám jsem párkrát hada viděl, ale o žádném pokousání jsem nikdy neslyšel. Kamarádi prý viděli i kobru. Je to ale spíš štěstí něco takového zahlédnout.

  #32447 Odpovědět
  Dan
  Host

  Děkuju za informace,… já se na Bali samozřejmě ubytuju, ale když si např. udělám delší výšlap, a bude to daleko zpět, tak bych někde přenocoval v přírodě, jak to dělám i jinde, tedy když jezdím po Evropě (většinou jen s karimatkou a spacákem).

  Ahoj

  #32449 Odpovědět
  Bíbr
  Správce

  Takové dlouhé výšlapy jsou na Lomboku, tam se pak spí i několik dní nahoře. Jsou to túry třeba na 3 dny. Ale na Bali tak dlouhé výšlapy nejsou. I na tu největší sopku je to jednodenní akce, i když hodně dlouhá. Jestli se nepletu.

  #32634 Odpovědět
  Dan
  Host

  A čistě teoreticky, když někde ulehnu pod strom, 🙂 tak to nikomu vadit nebude?

  #32649 Odpovědět
  Bíbr
  Správce

  Já to nezkoušel. Ale každý pozemek asi někomu patří, takže ten někdo by mohl přijít. Ale opravdu nevím, jak by to v praxi probíhalo. Výhodu máš v tom, že jsi cizinec a ti obecně mají tak nějak vyšší status a nepočítá se s tím, že jsi bezdomovec co by něco ukradnul.

  #32887 Odpovědět
  DAN
  Host

  Díky, … až to vyzkouším napíšu sem jak to dopadlo.
  Ať se daří.

  #94761 Odpovědět
  oxadyxi
  Host
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
Odpověď na: hadi?
Osobní informace: