sama s 2 dětmi na Bali?

Úvodní stránka Fóra Bali sama s 2 dětmi na Bali?

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Ada a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #86424 Odpovědět
    Anna
    Host

    Přeji krásné svátky, chtěla jsem se zeptat, plánuji příští zimu odjet s dvěma dětmi (10 a 6let)na 2měsíce někam k moři. Ideálně na klidnější místo přímo u moře, vhodné pro rodiny s dětmi. Cestovat moc neplánuji. Jde mi hlavně o spočinutí v klidu někde u moře. Měli byste nějaký tip, aby mě to nezruinovalo? Za jakýkoliv tip budu vděčná, jsem cestovatelka začátečnice 🙂

    #86544 Odpovědět
    Ada
    Host

    Dobrý den, v první řadě byste měla vědět, že během naší zimy je na Bali období dešťů a může se tam vyskytovat o hodně více odpadků, než mimo toto období (prosinec – unor). Píšu to, tak abyste pak nebyla zklamaná. Další věc je, že během období dešťů může pršet minimálně, nebo taky několik dní propšet v kuse, ale pokud chcete na Bali letět na delší dobu, tak se to dá a je to i někdy docela zábava. Co se týče financí zkuste třeba pronájem domku na 1-2 měsíce, cen ypak bývají přiznivější než pobyt v hotelu. S pozdravem,

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
Odpověď na: sama s 2 dětmi na Bali?
Osobní informace: