Praktické informace o Bali

Letenka do Indonésie za 12.000. Do Jakarty nebo přímo na Bali

Akční nabídky letenek někdy stojí za to. Dvě takové jsem zahlédnul právě teď.

Aktualizace: Akce již není aktuální, berte tento článek tedy jen jako příklad, co je možné.

Super levné lety většinou nekoupíte s odletem z Prahy. Létá se odkudkoliv z Evropy. K tomu si musíte koupit letenku z Prahy do odletové destinace a pak zpět.

Ideální by bylo spojit let na Bali s návštěvou další destinace v Evropě. Vlastně se dvěma destinacemi – jedna na cestě tam, druhá na cestě zpátky. To by šlo, no ne?

Povedený výhled z letadla je pro mě jeden z nejhezčích zážitků.

Letíme!

 

China Eastern – na Bali za 12.365

Levně vycházel například kombinovaný let z Říma do Denpasaru a zpět z Denpasaru do Londýna. Cena je 12.365. Zpět můžete letět taky do Amsterdamu, Paříže nebo Frankfurtu. To je trochu dražší. Odlet z Říma je podmínkou, to změnit nejde.

Například byl levný odlet z Říma 26. února 2013 a zpět z Bali 24. března 2013.

Omezení: cena platila jen pro letenky na období od 1. listopadu do 10. prosince 2012, pak 1. ledna – 5. dubna a nakonec 26.dubna – 25.června. Maximální délka pobytu 6 měsíců.

Do Říma a zpět z Londýna, Paříže či Frankfurtu můžete letět se společností Wizzair za cenu do tisíce korun. Z Londýna létají společnosti easyJet, Wizzair i Ryanair, cena taky do tisícovky. Z Frankfurtu do Prahy jezdí autobus Student Agency za 950 korun. Z Paříže létá easyJet za zrhuba 700.

Saudi Arabian Airlines – do Jakarty za 12.158

Další variantou byla letenka do Jakarty a pak letět na Bali místní aerolinkou.

Zpáteční letenky s odletem z Říma do Jakarty a návratem zpět do Londýna stály 12.158 korun.

Příklad, který šel koupit: Online rezervace s odletem z Říma (FCO) dne 17. ledna a návratem z Jakarty (CGK) do Londýna (LHR) dne 11. února.

Omezení: termín do 31.12.2013, max. pobyt 12 měsíců.

Šťastnou cestu! 🙂

Štítky:

 
Uloženo dne 25.9.2012. Rubrika Praktické informace o Bali. Komentářů: 3.

Autorem článku je Bíbr

Bíbr je digitální nomád. Cestuje a pracuje zároveň. Díky práci na počítači může bydlet kdekoliv na zemi, jen když tam mají internet. Dříve patřil mezi lidi trávící polovinu času v kanceláři, dnes zkouší bydlet na různých místech na zemi. Jeho životní heslo je "teď!"

3 komentáře k “Letenka do Indonésie za 12.000. Do Jakarty nebo přímo na Bali”

 1. Dne 22.2.2015 at 20:41 Dagmar McCaffrey responded with... #

  Mám dotaz, vidím, že asi Indonésii rozumíte, mohu se zeptat, zda-li je vhodné cestovat do Indonésie, konkrétně asi Bali i přes letní měsíce, tj. červenec a srpen, jaké je tam počasí a je některý z těchto měsíců lepší?
  Chtěla bych jet s rodinou, nevím jestli sami nebo přes CK, máme dvě děti, hledám lokalitu, která nebude zrovna v deštném období… Předem děkuji DMC

  • Dne 22.2.2015 at 22:34 Bíbr responded with... #

   Dobrý den, sám si už nepamatuji, kde je jaký článek a tak jsem použil vyhledávání na těchto stránkách pomocí okénka v pravém horním rohu, vpravo vedle menu. Zadal jsem tam vyhledat slovo „počasí“ a vyhledalo mi to článek http://www.zivotnabali.cz/postrehy-zazitky/obdobi-destu/
   Můžete klidně zkusit vyhledávání i na jakékoli své další dotazy 😉
   Jinak na obecné dotazy je zde zvláštní sekce, kam se můžete podívat a třeba tam najdete odpovědi na své otázky, případně můžete položit svou vlastní otázku:
   http://www.zivotnabali.cz/forum/forum/
   Šťastnou cestu Bíbr

Přidejte svůj komentář