PR články

Inzerce: Bali – 6 krásných pláží na ostrově Bohů

Vyhlášený tropický ráj Bali nabízí rozličné typy pláží: písčité, oblázkové, kamenité í sopečné. Záleží na kterou světovou stranu se vydáte a zda dáte přednost městu nebo opuštěné přírodě. Ale všude je příroda krásná, lidé přátelští a moře teplé (27°C). Víte, které pláže stojí za to navštívit?

Nejznámější pláž je bezesporu Kuta, za ní následuje Seminyak a luxusní Legian. Jsou to jižní městské pláže hlavně pro mladé, kterým na Bali stačí rušno, noční život a pláž. Jestli si chcete dát pivo a jít se bavit, máte vystaráno.

Ostrov Bali je ale mnohem víc než to – najdete zde kulturu, přírodu a pláže, kde budete téměř nebo úplně sami. Je to ráj surfařů a potápěčů z celého světa s usměvavými místními. Zdejší nádherná příroda a posvátné památky dodávají Bali rozměr impozantní krásy, který dlouho nezapomenete.

TIP: Naplánujte si Vaši dovolenou na ostrově Bali a vyzkoušejte jeho nádherné pláže.

Které pláže byste tedy opravdu měli navštívit?

Padang Padang

Kouzelná pláž z filmu Jíst, meditovat, milovat vás přivítá tyrkysovou vodou a bílým pískem. Schází se k ní po schodech, které dávají tušit, že se octnete na jedinečném místě – 100 m dlouhá uzavřená písčitá pláž s atraktivně rozesetými skalisky. Ideální pro rodiny a surfaře. Bývá zde sice hodně lidí, ale určitě stojí za návštěvu.

Pandawa Beach

Jedna z dobře známých pláží poloostrova Bukit. K pláži se jede skrze kamenolom a výhled, který se před vámi otevře, je k nezaplacení. Relativně nová placená pláž je sice zaplněná místními, ale pokud ji projdete až dozadu, budete mít klid a kolem sebe jedno z nejkrásnějších míst ostrova.

Uluwatu

Fantastická skrytá pláž, na kterou se dostanete jedině za odlivu skrze magickou jeskyni u chrámu Pura Luhur Uluwatu. Krásný výhled na oceán, korálový útes a surfaře v akci. Nahoře nad pláží jsou bary a restaurace k posezení.

Zoli

Nádherná opuštěná pláž. Přístup k ní je obtížnější, protože musíte vědět, kde odbočit z hlavní silnice. Pláž sice není ideální k plavání kvůli velkým vlnám a kamenitému dnu moře, ale je to panenská, skutečně opuštěná pláž. Pokud chcete být úplně sami a vychutnat si autentickou pohodu Bali, Zoli musíte navštívit.

Kelingking Beach

Budete muset překonat 300 schodů, než se k pláži dostanete. Ale vyplatí se to – nádherná pláž je obklopena skalisky, nad kterými je vyhlídkový bod nabízející skvělou scenérii se západem slunce a ikonickou skalní formací “tyranosaurus Rex”.

Amed

Pláž ve stejnojmenném klidném městě se skvělými potápěčskými podmínkami: krystalicky čistou vodou, okouzlujícími korálovými útesy a vraky lodí. Říká se, že na Bali je podmořský život asi 3x bohtaší a pestřejší než v Černém moři, kam jinak čeští potápěči jezdí. Navíc, pláž je sopečného původu, budete chodit po černém písku.

Odebírejte novinky o Bali!

Přihlašte se k odběru novinek a nic Vám neunikne. Můžete teď hned:

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Ze seznamu odběratelů se můžete kdykoliv odhlásit.

 
Uloženo dne 9.11.2017. Rubrika PR články. Komentářů: Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Inzerce: Bali – 6 krásných pláží na ostrově Bohů.

Komentáře jsou uzavřené.

Novinky na e-mail

Zadejte svůj e-mail a budu Vám posílat upozornění na nové články a zajímavosti z Bali určené jen pro odběratele.

Váš e-mail: