Postřehy a zážitky

4 důvody, proč Asiatky milují bělochy a 3 důvody, proč je nenávidí. Bez obalu

Každý chlap, který se podíval do jihovýchodní Asie si musel všimnout jedné věci – zdejším holkám se líbíte. Proč to tak je?

Důvod 1. Bílá kůže = hezká kůže

Bílým lidem se líbí hnědá kůže. Na každém rohu najdete v Praze solárko, to abyste měli zlatavou pleť. Koupaliště jsou plné žen i mužů lačnících po hnědé kůži.

Asiati to mají přesně obráceně. Líbí se jim bílá kůže a před sluncem se schovávají. V televizi jsou reklamy na bělící krémy. Existují specielní takřka lékařské zákroky na dlouhodobé vybělení kůže. Používají k tomu kyselinu; víc jsem vědět nechtěl.

Chudák kamarádka Alice, češka která pilně sbírá bronz na balijských plážích, byla na setkání balijské smetánky. Bylo jí řečeno, že „vypadá jako z chudších vrstev.“ V minulosti kdo byl bílý, ten byl bohatý, protože nepracoval na polích. Hnědá kůže znamená, že jste často na slunci – takže jste chudí. Proč byste jinak byli na slunci?

Asiatky si od malička myslí, že bílá kůže je prostě lepší. Možná je za tím i historický důvod, že bílí lidé byli vždycky ti silnější, bohatší a „lepší.“

Thajsko. Krásná tanečnice u tyče

Thajsko. Krásná tanečnice u tyče vlaje ve větru z ventilátoru.

 

Důvod 2. Prachy

Ačkoliv peníze nejsou všechno, znamenají dost a v chudých zemích ještě víc. Bílí chlapi jsou ze západu a ten je bohatší, než rozvojové země jihovýchodní Asie.

Jak moc je bohatá Česká republika si uvědomíte právě cestováním do rozvojových zemí. Při příletu do Česka Vás čeká moderní letiště, skvělá nová dálnice, krásné domy všude kam se podíváte, drahá auta na silnicích atd. Česko rozhodně není chudá země, ať si myslíte co chcete. Pokud si myslíte, že jste chudí, tak to jste neviděli SKUTEČNĚ chudé lidi.

Ulovit bělocha znamená vyřešit svou finanční situaci a často i situaci své rodiny.

Filipínky. Ta uprostřed je on.

Filipínky. Ta uprostřed je „on.“

 

Důvod 3. Bílí jsou velcí, všude

„Chlap má být větší než holka,“ řekně Vám snad každý. A bílý chlap je snad vždycky větší než asijská holka.

Asiati jsou mrňousové. Hlavně pro chlapy co vyrostli v Evropě do rozměrů menších než je průměr, je Asie rájem. V Asii budete velcí borci.

Ve vší počestnosti bych také rád poznamenal, že velikost přirození sice není při výběru partnera rozhodující (většinou), ale pokud do sebe věci „správně zapadají,“ na škodu to určitě není. No ne?

Japonské turistky

Japonské turistky

 

Důvod 4. Bílí vědí, jak ženě dělat pomyšlení

„Jaký je rozdíl mezi chlapama ze západu a v Indonésii?“ ptám se místní holky.
„Bílí vědí jak dělat ženě dobře. Bílej například ženě dává pusy a říká jí hezký slova,“ vysvětluje mi.
„Indonésani tohle nedělají? Jak se chovají k ženám?“
„Jsou hrubí a myslí jen na sebe. Chtějí pořád jen sex sex sex a nic víc,“ reaguje znechuceně. Nemá místní ráda.

Dobrá zpráva pro hodné kluky, které v Česku nikdo nechce. Hlavně v Praze hodný kluk není pro ženy atraktivní – je s ním nuda, nedává holce emoce, nepůsobí jako „alfa samec“ (pěkně o tom píšou v magazínu Rodina nebo taky na Novinkách a v Blesku). Našel jsem pro Vás ráj hodní chlapi, to místo se jmenuje jihovýchodní Asie a hodní kluci tam mají cenu diamantů.

Thajky

Thajky

 

A teď to negativní – proč Asiatky bělochy nechtějí?

Důvod 1. Bílí jsou děvkaři

„Bulé gila,“ tak se indonésky říká bílým chlapům, co osouloží všechno co dýchá a má to šikmé oči. „Gila“ znamená šílený, „bule“ je běloch. Takže šílený běloch.

Může to být tím, že je seznamování v Asii oproti Evropě tak snadné nebo možná tím, že cestovatelé jsou často víc do větru. Každopádně určitě se najde pěkná řádka bílých, kteří v Asii střídají holky jak na běžícím pásu.

Některé Asiatky z chodících nadržených pindíků nejsou zrovna nadšené a pro mnohé z nich je to důvod, proč si nikdy s bílým chlapem nic nezačít. Prostě jim nevěří a myslí si, že to jediné co chtějí je sex (a pak ex).

V mnoha případech jsou běloši opravdu lehcí chlapi, ovšem je i spousta případů, kdy si bílý chlap vzal Asiatku a jsou spolu na věky věků.

Indonésanka. Indonésani se strašně rádi fotí.

Indonésanka. Indonésani se strašně rádi fotí.

 

Důvod 2. Turisti odjedou zpátky domů

Naprostá většina bílých lidí je v jihovýchodní Asii jen na dovolené a pak odjedou zpátky domů. To u některých místních vytváří dojem, že nemá smysl s bílými navazovat hlubší vztahy.

V některých zemích jihovýchodní Asie mají od bílých z důvodu „ten tu není doma“ odstup a moc se s nimi nechtějí bavit. Největší odstup je vidět ve Vietnamu, nejmenší v Indonésii nebo na Filipínách.

Turista je prostě turista a nemá smysl s ním navazovat hlubší vztah. Turista vždycky odjede zpátky domů.

Další Indonésanky, které se rády fotí

Další Indonésanky, které se rády fotí

 

Důvod 3. Při problémech běloch mizí zpátky na západ

Opět jde o problém důvěry, stejně jako u důvodu „děvkař.“

Existuje hodně Asiatek ponechaných svému osudu s dítětem. Běloch přijede, líbí se mu v Asii, potká princeznu, ožení se… A po nějakém čase se mu to začne zajídat. Problém pro Asiatku je pak v tom, že běloch má vždycky kam utéct. Vždycky si může sbalit věci do batohu a odjet odkud přišel. A někteří to udělali.

Skutečné příběhy zklamaných lidí vytváří další bariéru nedůvěry. Nedůvěra je někdy větší, někdy menší.

Na druhou stranu, je i hodně příběhů, kdy Asiatka se svou rodinou vytáhli z bělocha všechny peníze a když už nic neměl, tak ho odhodí jako slupku od banánu. Náplň je sněděná, tak co se slupkou.

Odebírejte novinky o Bali!

Přihlašte se k odběru novinek a nic Vám neunikne. Můžete teď hned:

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

Ze seznamu odběratelů se můžete kdykoliv odhlásit.

Štítky:

 
Uloženo dne 13.5.2012. Rubrika Postřehy a zážitky. Komentářů: 6.

Autorem článku je Bíbr

Bíbr je digitální nomád. Cestuje a pracuje zároveň. Díky práci na počítači může bydlet kdekoliv na zemi, jen když tam mají internet. Dříve patřil mezi lidi trávící polovinu času v kanceláři, dnes zkouší bydlet na různých místech na zemi. Jeho životní heslo je "teď!"

6 komentářů k “4 důvody, proč Asiatky milují bělochy a 3 důvody, proč je nenávidí. Bez obalu”

 1. Dne 14.5.2012 at 08:49 Martin responded with... #

  No problémy jsou koukám všude stejné 🙂 Já jsem teď skoro rád, že jsem sám a na ženský kašlu 😉

  • Dne 14.5.2012 at 09:02 Bíbr responded with... #

   To je samozřejmě elegantní a pro muže dost uspokojivé řešení Martine 😀

 2. Dne 9.5.2015 at 02:39 René responded with... #

  vždycky se mi asiatky líbily víc než evropanky. Měl jsem to štěstí a v Británii se seznámil s Filipínkou. Je rozkošná, známe se dva roky a pořád to má své kouzlo a nic, opravdu absolutně nic se z našeho vztahu nevytratilo. Asiatky mají úplně jinou mentalitu. Už bych nechtěl evropanku, opravdu ne. Budu se vracet do čech a už počítáme s tím, že poletí se mnou.. Pevně doufáme, že nám v ČR nebudou úřady dělat potíže..

  Pánové.. Byl jsem v jisté době velmi promiskuitní a měl mnoho žen různých národností, ale teď mám TOP .. jestli vše půjde takto dál, zemřu s úsměvem. Doporučuji !!!

 3. Dne 25.6.2015 at 08:12 Jakub responded with... #

  Mně osobně se nejvíce zamlouvají Asiatky z Japonska a Koreji jsou hrozně Kawaīdesu i po tom když zestárnou , neboť stárnou pomaleji nežli naše holky 😀

  • Dne 25.6.2015 at 17:15 Bíbr responded with... #

   Myslíš かわいいです 😀 (čili cute, čili roztomilé). V Japonsku jsem byl a potvrzuji, že úroveň かわいいです je velmi vysoká 😀
   Japonci mají o hodně zdravější životní styl, hlavně jídlo. Ostatně důkazem je i to, že v Japonsku žije více než 50.000 lidí starších 100 let!

Přidejte svůj komentář