Kdo píše web Život na Bali?

Na začátku bylo rozhodnutí dvou Čechů otrávených z Prahy odjet do Indonésie na ostrov Bali. Plán byl na půl roku.

Petrovi se Bali nezdálo jako ráj na zemi a odjel domů dřív. Bíbrovi se Bali, Indonésie a celá jihovýchodní Asia zamlouvala tolik, že svůj pobyt prodloužil.

Bíbr pak potkal Marka, Čecha který odjel na Bali relaxovat na několik měsíců. Cestovali spolu po celé jihovýchodní Asii. Oba si myslí, že jihovýchodní Asie je skvělé místo na zemi. Jak vidíte na příkladu Petra, dejte pozor, nemusí to tak být pro Vás.

Marek musel odjet zpátky do Čech. Bíbr nakonec taky odjel zpět do Čech, ale další zimu opět odjel do jihovýchodní Asie, opět na Bali, do Indonésie. Pak se na léto opět vrátil do ČR. Pohádka pokračuje tak, že od té doby Bíbr tráví většinu času mimo Česko. Cestuje po dalších zemích, nejen po Indonésii.

K autorům webu se časem přidali další. Někteří žijí na Bali, jiní v Indonésii, nebo jde o krátkodobé návštěvníky Bali či Indonésie.

Články díky výpravám po Asii nejsou jen o Bali a Indonésii, ale i o jiných zemích v Asii.

Ať už se chystáte na dovolenou v Indonésii na ostrov Bali nebo tu chcete žít a nebo jen hledáte zábavu, tento blog je pro Vás.

Na Bali je pěkně, lidi se tu smějí a rádi spolu mluví.

Nejsi značka bot, kterou nosíš, nejsi to, kolik peněz máš v peněžence. Nejsi bankovní účet nebo práce. – Klub rváčů

Bíbr a spol.

Medvídek PÚ a jeho kamarádi

Medvídek PÚ a jeho kamarádi. Borneo, Indonésie

 

Cesta vozítkem zvaným rykša, Filipíny

Cesta vozítkem zvaným rykša. Filipíny

 

Na pupku světa

Na pupku světa. Vietnam

 

Pokud máte potřebu Bíbrovi napsat, nejdřív se prosím podívejte do dotazů, jestli tam není Váš dotaz už zodpovězený. Pokud ano a kdybyste k tomu měli něco dalšího, tak napište doplňující dotaz pod už existující dotaz, ať se v tom další lidi vyznají.

Taky prosím použijte vyhledávání v pravém horním rohu, vedle horního menu. Nejčastěji se ptáte na věci, o kterých už se diskutovalo v dotazech nebo je k tématu už napsaný článek.

Pokud odpověď na Váš dotaz nenajdete ani v článcích ani v dotazech, položte prosím nový dotaz do dotazů. Neptejte se mě prosím soukromě na věci, které by mohly zajímat i ostatní. Proč dělat tajnosti? Položte svůj dotaz veřejně do dotazů – třeba se najde někdo další, kdo přidá svůj názor nebo cennou informaci a další lidé se taky rádi poučí.

Na dotazy v dotazech odpovídám vždy, na emaily jen pokud jde o setkání nebo jiné milé věci.

Rád potkávám lidi. Pohybuji se na Bali a po celém světě, přes léto většinou v Praze. Třeba se zrovna trefíme do stejné destinace a potkáme se.

Pokud se chcete setkat nebo máte dotaz na zcela něco jiného, třeba reklamu na tomto webu, nebo byste prostě Bíbrovi něco rádi sdělili, hurá do toho. Pokud máte dotaz ke svému plánovanému pobytu nebo podobně, znovu opakuji, použijte prosím sekci dotazy. Pro jiné případy je zde formulář níže.

Novinky na e-mail

Zadejte svůj e-mail a budu Vám posílat upozornění na nové články a zajímavosti z Bali určené jen pro odběratele.

Váš e-mail: